Groepsaccommodatie met Bed & Breakfast en bedrijfswoning in een Saksische boerderij in het toeristische Zuidwest Drenthe!
Kenmerken
- Een fraaie Saksische boerderij, oorspronkelijk gebouwd in 1865 en in 2002 volledig verbouwd tot groepsaccommodatie met Bed & Breakfast en bedrijfswoning. Op de begane grond van de 32-persoons accommodatie bevinden zich 2 Bed & Breakfastkamers en een sauna, op de verdieping zijn er in totaal 12 slaapkamers. In de bedrijfswoning bevindt zich een slaapkamer met badkamer (douche en wastafel) op de begane grond. Er zijn daarnaast nog 3 slaapkamers (verdeeld over 2 verdiepingen);
- Aan de achterzijde van de Saksische boerderij bevindt zich een kleinere 10-persoons accommodatie die bereikbaar is via de grotere accommodatie. In deze accommodatie bevinden zich 5 slaapkamers, waarvan 2 op de begane grond;
- Een ruime tuin van circa 2.000 m² met speelweide. In een afgeschermd gedeelte van de tuin is er tenslotte een 8 persoons houtgestookte Hottub;
- Het betreft een bedrijfsgerelateerd vastgoedobject. Voor dit soort objecten houdt dat in dat zaken als het klantenbestand en bedrijfsinventaris onlosmakelijk verbonden zijn aan het vastgoed. Deze zaken maken daarom deel uit van het aangeboden object en dit is inbegrepen in de vraagprijs.
Vraagprijs € 990.000,00 kosten koper (zegge: negenhonderdnegentigduizend euro kosten koper)
NB. Banken zijn doorgaans maar bereid om dit soort objecten tot maximaal 60% van de aankoopsom te financieren. Het overige geld dient daarom bij uzelf vandaan te komen (eigen vermogen).
Omschrijving
Het aangeboden bedrijf betreft een in 2002 verbouwde Saksische boerderij uit 1865 waarin zich de bedrijfswoning bevindt en waar, in 19 slaapkamers (alle met eigen douche, toilet en wastafel) verblijf geboden wordt aan in totaal 42 gasten, verdeeld over 2 accommodaties die met elkaar verbonden zijn. Tijdens de renovatie heeft men geprobeerd de authentieke sfeer zoveel mogelijk te bewaren zonder het moderne comfort te vergeten (eigen sanitair op de kamers, daarnaast zijn er een sauna en een hottub).
Het aangeboden object is gelegen op 2.461 m2 eigen grond en is prachtig gesitueerd aan de rand van een Nationaal Park en het centrum van een toeristisch brinkdorp.
Vraagprijs € 990.000,00 kosten koper (zegge: negenhonderdnegentigduizend euro kosten koper)
NB. Banken zijn doorgaans maar bereid om dit soort objecten tot maximaal 60% van de aankoopsom te financieren. Het overige geld dient daarom bij uzelf vandaan te komen (eigen vermogen).
Foto's
